2
معرفی استارتاپ های گردشگری

امکان رزرو در شبکه‌های اجتماعی تنها با یک کلیک

 • 17 شهریور 1400 - 12:07 - ویرایش شده : 17 شهریور 1400 - 12:07
امکان رزرو در شبکه‌های اجتماعی تنها با یک کلیک
در این قسمت از مقاله‌های استارتاپی دی دی سفر با یک استارتاپ گردشگری آشنا خواهیم شد که قابلیت رزرو در شبکه‌های اجتماعی را برای مسافران به ارمغان آورده است.

بر اساس مطالعات ۸۰درصد از مسافران، مقصد سفر یا فعالیت‌های تفریحی موردعلاقه‌ی خود را در رسانه‌های اجتماعی انتخاب می‌کنند، این در حالی است که شرکت‌های مسافرتی به‌ندرت از این فضا و محتوای موجود در آن برای انجام رزرو استفاده ‌می‌کنند. در این قسمت از مقاله‌های استارتاپی دی دی سفر، به‌سراغ یک استارتاپ گردشگری نوظهور و بسیار خلاق خواهیم رفت که با بهره‌گیری از فرصت‌های موجود در بستر شبکه‌های اجتماعی، جمع کثیری از مسافران نسل هزاره را هدف قرار داده است.

معرفی استارتاپ گردشگری لاکچری تراول هکرز

معرفی استارتاپ گردشگری لاکچری تراول هکرز

«لاکچری تراول هکرز» (Luxury Travel Hackers) یک استارتاپ گردشگری مستقر در «هلند» است که پس از همه‌گیری کرونا و در سال ۲۰۲۰ راه‌اندازی شده است. این استارتاپ یک روش جدید ابتکاری و هیجان‌انگیز برای رزرو فعالیت‌های گردشگری و مقاصد مختلف راه‌اندازی کرده است. لاکچری تراول هکرز تمرکز خود را بر روی مصرف‌کنندگان نسل هزاره قرار داده است و مقاصد ایده‌آل و موردعلاقه‌ی آن‌ها را از طریق محتوای ویدئویی و داستانی به آن‌ها پیشنهاد می‌کند. هر سفر بر اساس علایق و بودجه هر مسافر به‌صورت منحصربه‌فرد برنامه‌ریزی می‌شود.

استارتاپ گردشگری «لاکچری تراول هکرز»، به کمک اینفلوئنسرها، محتوای مربوط به سفر را فیلم‌برداری کرده و آن‌ها را در رسانه‌های اجتماعی برای کاربران منتشر می‌کند. کاربران نیز می‌توانند با مشاهده‌ی محتوای تولید‌شده در رسانه‌های اجتماعی، با یک کلیک فعالیت تفریحی یا مقصد موردعلاقه‌ی خود را رزرو کنند. بنابراین استارتاپ لاکچری تراول هکرز با خلق این ایده، فالوئرهای شبکه‌های اجتماعی را به مشتریان دائمی خود تبدیل می‌کند.

پلتفرم استارتاپ لاکچری تراول هکرز

پلتفرم استارتاپ لاکچری تراول هکرز (LTH)، از طریق سیستم «درگ اند دراپ» (Drag and drop) امکان رزرو بدون دردسر و آسان را به مشتریان می‌دهد تا سفرهای خود را بر اساس مشاهده محتوا رزرو کنند.

پلتفرم رزرو “LTH” با توجه به خدمات چندجانبه‌ای که ارائه می‌دهد، عامل اصلی کسب درآمد استارتاپ لاکچری تراول هکرز است. همچنین مقدار قابل‌توجهی از درآمد این شرکت صرف تولید محتوا و دستمزد اینفلوئنسرها می‌شود. به این صورت که این استارتاپ از طریق درآمدی که از دفاتر بازاریابی و تبلیغات گردشگری، هتل‌ها، فروشندگان، شرکت‌های مدیریت مقصد و برندهای بزرگ دریافت می‌کند، محصولات خود را تولید کرده و با دنبال‌کننده‌های خود به اشتراک می‌گذارد.

چرا استارتاپ گردشگری لاکچری تراول هکرز

چرا استارتاپ گردشگری لاکچری تراول هکرز؟

استارتاپ گردشگری لاکچری تراول هکرز علاوه بر داشتن مزایای قابل‌توجهی که برای مصرف‌کنندگان دارد، به سودآوری برندهای گردشگری و حتی کسب‌ درآمد اینفلوئنسرها نیز کمک می‌کند.

 • مزایای لاکچری تراول هکرز برای مسافران

همان طور که گفته شد، ۸۰ درصد از مسافران، مقاصد تفریحی خود را در رسانه‌های اجتماعی انتخاب می‌کنند. اگر بخواهیم دقیق‌تر به این مسئله بنگریم، مسافران به‌طور متوسط ​​حدود ۷.۵ ساعت صرف تحقیقات در چندین وب‌سایت صرف می‌کنند تا مقصد یا تجربه‌ای را پیدا کرده و در نهایت رزروهای خود را انجام دهند. استارتاپ لاکچری تراول هکرز این روند را برای مصرف‌کنندگان یکپارچه و سریع کرده است.

 • مزایای لاکچری تراول هکرز برای فعالان صنعت گردشگری

مهم‌ترین مزیت لاکچری تراول هکرز برای برندهای گردشگری فروش محصولات است. این استارتاپ با توانایی منحصربه‌فرد خود در ایجاد محتوای حرفه‌ای در قالب داستان برای تمام برندهای صنعت گردشگری، رزروهای آن‌ها را به‌طور قابل‌توجهی افزایش می‌دهد.

 • مزایای لاکچری تراول هکرز برای اینفلوئنسرها

استارتاپ لاکچری تراول هکرز یک مشکل بسیار بزرگ اینفلوئنسرها را حل می‌کند و آن درآمدزایی از محتوایی است که قبلاً از آن درآمد اولیه‌ کسب کرده‌اند. در واقع لاکچری تراول هکرز برای اینفلوئنسرها یک منبع درآمد طولانی‌مدت ایجاد کرده است.

مشتریان لاکچری تراول هکرز

مشتریان لاکچری تراول هکرز

بازار هدف استارتاپ لاکچری تراول هکرز همانند استارتاپ گردشگری «تراویس» (Travis) مسافران نسل «هزاره» (millennials) است. به‌گفته‌ی این استارتاپ ۲۰۰ میلیون مسافر هزاره در سراسر جهان وجود دارد که از میان آن‌ها ۱۴ میلیون در بازار هدف لاکچری تراول هکرز قرار دارند. بنیان‌گذار این استارتاپ که تهیه‌کننده سابق فیلم و تلویزیون است، به‌مدت ۲ الی ۳ سال بر روی بازار هدف خود تحقیق انجام داده است.

استارتاپ لاکچری تراول هکرز از طریق همکاری با اینفلوئنسرها و تبلیغات رایگان، مصرف‌کنندگان را به خود جذب می‌کند. این استارتاپ در طول چند ماه با صدها اینفلوئنسر با میلیون‌ها دنبال‌کننده موفق به همکاری شده است.

یکی از نکته‌های جالب درباره‌ی روش تبلیغاتی لاکچری تراول هکرز آن است که این استارتاپ به‌طور مداوم با اینفلوئنسرها در ارتباط است. احتمالا می‌دانید که بسیاری از سلبریتی‌ها و افراد مشهور، ممکن است محصولی را تبلیغ کنند که خودشان هرگز آن محصول را امتحان نکرده باشند، اما اینفلوئنسرهایی که با این استارتاپ کار می‌کنند به مقاصدی سفر می‌کنند که خودشان به آن‌ها علاقه‌مند هستند و آن‌ها را برای رزرو از طریق اینستاگرام، فیسبوک، یوتیوب یا وب‌سایت “LTH” در دسترس کاربران قرار می‌دهند.

نقاط قوت و فرصت‌های استارتاپ لاکچری تراول هکرز

 • استارتاپ لاکچری تراول هکرز تنها شرکت فناوری سفر است که محتوای مربوط به سفر را از طریق اینفلوئنسرها تولید کرده و امکان رزرو گزینه‌های مربوط به سفر را از طریق رسانه‌های اجتماعی فراهم می‌کند.
 • این شرکت به هزاران اینفلوئنسر در رسانه‌های اجتماعی دسترسی دارد.
 • این استارتاپ توانایی قابل‌توجهی در تولید محتوای کم‌هزینه و باکیفیت دارد.
 • پس از پایان همه‌گیری کرونا، این شرکت می‌تواند از فرصت بازگشت دوباره‌ی سفرها به‌خوبی استفاده کند.

کسب درآمد استارتاپ لاکچری تراول هکرز

روش‌های کسب درآمد لاکچری تراول هکرز از طریق رزرو، همکاری با دفاتر بازاریابی و تبلیغات گردشگری، هتل‌ها، فروشندگان، تولید محتوا، ادغام برند و بازاریابی وابسته و مدل عضویت آن است.

هدف لاکچری تراول هکرز در آینده

هدف لاکچری تراول هکرز در آینده

استارتاپ گردشگری لاکچری تراول هکرز قصد دارند به‌زودی در نمایش‌های تلویزیونی نیز خدمات خود را به فروش برساند. این شرکت قصد دارد با بازاریابی و تبلیغات موثر، بیش از ۲ میلیون دنبال‌کننده در رسانه‌های اجتماعی جذب کرده و به جایگاه بزرگی در بازار گردشگری دست یابد.

سخن پایانی

به‌عقیده‌ی بنیان‌گذار استارتاپ لاکچری تراول هکرز، اکثر استارتاپ‌های گردشگری در یافتن مخاطبان موردنظر خود مشکل دارند. آنچه که لاکچری تراول هکرز را در حل این مشکل یاری می‌دهد، توانایی آن در ایجاد پایگاهی از دنبال‌کنندگان و کاربران از طریق اینفلوئنسرها است. تمرکز این استارتاپ بر روی گروه ویژه‌ای از مصرف‌کنندگان، می‌تواند یکی از دلایلی اصلی موفقیت آن در آینده باشد.

دی دی سفر هر چهارشنبه خلاق‌ترین استارتاپ های گردشگری روز دنیا را در مقاله‌های استارتاپی خود معرفی می‌کند، اگر به این مبحث علاقه‌مندید، پیشنهاد می‌کنیم که در بخش استارتاپ‌های گردشگری دی دی سفر، با این استارتاپ‌ها آشنا شوید.

آخرین مقاله‌ی استارتاپی دی دی سفر

لینک کوتاه : https://ddsafar.com/?p=17144

در گفتگو پیرامون این مطلب شرکت کنید!

قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.