2

ابوظبی: لغو قرنطینه برای مسافران واکسینه‌شده

  • 11 شهریور 1400 - 14:27 - ویرایش شده : 11 شهریور 1400 - 14:40
ابوظبی: لغو قرنطینه برای مسافران واکسینه‌شده
ابوظبی از لغو قوانین قرنطینه برای مسافران واکسینه‌شده از تمام مقاصد جهان، از ۵ سپتامبر ۲۰۲۱ (۱۴ شهریور ۱۴۰۰) خبر داد.

دی دی سفر– بنا بر اعلام مقامات ابوظبی، مسافران واکسینه‌‌شده از همه‌ی مقاصد جهان که از تاریخ ۵ سپتامبر ۲۰۲۱ (۱۴ شهریور ۱۴۰۰) به ابوظبی سفر می‌کنند، از رعایت قوانین قرنطینه معاف خواهند بود.

مسافران واکسینه‌نشده‌ از مقاصدی همچون ایران، که در لیست مقاصد «سبز» (Green List) این امارت قرار ندارند، در صورت سفر به ابوظبی، به‌مدت ده روز قرنطینه خواهند شد. همچنین، همه‌ی مسافران ورودی ابوظبی، اعم از واکسینه‌‌شده و واکسینه‌‌نشده، باید ۴۸ ساعت پیش از سفر به ابوظبی تست «پی‌سی‌‌آر» انجام دهند. برخی دیگر از قوانین سفر به ابوظبی عبارتند از:

۱-مسافران مقاصد سبز

مسافران واکسینه شده که از کشورهای عضو «لیست سبز» به ابوظبی سفر می‌کنند، باید در هنگام ورود به ابوظبی تست «پی‌سی‌آر» انجام دهند. این دسته از مسافران از رعایت قوانین قرنطینه معاف بوده و باید در روز ششم آزمایش دیگری نیز انجام دهند.

افراد واکسینه‌نشده از کشورهای عضو «لیست سبز» نیز از رعایت قوانین قرنطینه معاف بوده و باید در هنگام ورود به ابوظبی تست «پی‌سی‌آر» انجام دهند. این گروه از مسافران باید در روزهای ششم و نهم مجدداً تست «پی‌سی‌‌آر» انجام دهند.

۲-مسافران واکسینه‌شده از سایر مقاصد

مسافران واکسینه‌شده از سایر مقاصد، از رعایت قوانین قرنطینه معاف بوده و باید در هنگام ورود به ابوظبی تست «پی‌سی‌آر» انجام دهند. این گروه از مسافران باید در روزهای چهارم و هشتم نیز مجدداً تست «پی‌سی‌‌آر» انجام دهند.

۳-مسافران واکسینه‌نشده از سایر مقاصد

مسافران واکسینه‌نشده که از سایر مقاصد به ابوظبی سفر می‌کنند، باید ضمن انجام تست «پی‌‌سی‌‌‌‌‌‌آر» در بدو ورود به ابوظبی، به‌مدت ده روز قرنطینه شوند. همچنین در روز نهم از مسافران آزمایش دیگری گرفته خواهد شد.

آخرین اخبار مقاصد گردشگری جهان را در وب‌سایت «دی دی سفر» بخوانید.

لینک کوتاه : https://ddsafar.com/?p=18479

در گفتگو پیرامون این مطلب شرکت کنید!

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.