8

بهترین هتل های مالدیو که برنده جایزه جهانی شده‌اند

 • 30 اسفند 1399 - 9:37 - ویرایش شده : 30 اسفند 1399 - 9:37
بهترین هتل های مالدیو که برنده جایزه جهانی شده‌اند
در این مطلب از «دی دی سفر» با بهترین هتل های مالدیو، که جوایز جهانی و افتخارات متعددی را کسب کرده‌اند، آشنا شده و شرایط اقامت و اقداماتشان در دوران «کرونا» را بررسی خواهیم کرد. 

دی دی سفر– در سال‌های مختلف بسیاری از ریزورت‌ها و بهترین هتل های مالدیو، برنده جایزه جهانی شده‌اند. این کشور که یکی از بهترین مقاصد گردشگری جهان محسوب می‌شود دارای بیش از ۴۱۳ ریزورت، هتل و اقامتگاه مختلف است.

در این مطلب از «دی دی سفر» با بهترین هتل های مالدیو برنده جایزه جهانی و افتخارات آن‌ها آشنا شده و شرایط اقامت و اقداماتشان در دوران «کرونا» را بررسی خواهیم کرد. 

این کشور که در جنوب اقیانوس هند و کشور هندوستان واقع شده، بیش از ۱۱۹۰ جزیره داشته که ۲۰۰ مورد از آن‌ها در انحصار بهترین هتل های مالدیو هستند.

از جمله افتخارات و جوایز مالدیو به‌عنوان یکی از بهترین مقاصد گردشگری جهان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برترین مقاصد گردشگری در سال ۲۰۲۱
 • پرجستجوترین مقاصد گردشگری در سال ۲۰۲۱
 • بهترین مقصد پیشتاز ساحلی اقیانوس هند در سال ۲۰۲۰
 • بهترین مقصد پیشتاز سفرهای کروز اقیانوس هند در سال ۲۰۲۰
 • بهترین مقصد پیشتاز گردشگری اقیانوس هند در سال ۲۰۲۰
 • بهترین مقصد پیشتاز غواصی اقیانوس هند در سال ۲۰۲۰
 • عاشقانه‌ترین مقصد گردشگری آسیا در سال ۲۰۲۰
 • امن‌ترین مقصد گردشگری کووید-۱۹ در سال ۲۰۲۰

بیشتر بخوانید: راهنمای کامل سفر به مالدیو در دوران کرونا برای سفر اولی‌ها

بهترین هتل‌ های مالدیو برنده جایزه جهانی

در این مطلب از «دی دی سفر»، ۵ مورد از بهترین هتل های مالدیو برنده جایزه جهانی را معرفی خواهیم کرد که در سال‌های مختلف توانسته‌اند در لیست بهترین هتل های جهان قرار گرفته و از سوی موسساتی مانند «جوایز جهانی سفر» (WTA) که به جایزه «اسکار سفر و گردشگری» شهرت دارد و «جوایز لوکس‌ترین هتل‌های جهان» (World Luxury Hotel Awards) و … جایزه جهانی دریافت کنند.

۱. ریزورت خصوصی میلیدهو (Milaidhoo Private Island Resort)

«ریزورت خصوصی میلیدهو»، در آتل «با» (Baa Atoll) و جزیره خصوصی «میلیدهو» (Milaidhoo) در فاصله ۱۲۸ کیلومتری شمال غرب «ماله» (Male)، پایتخت مالدیو و در نزدیکی خلیج «هانیفارو» (Hanifaru Bay)، بزرگ‌ترین زیستگاه «مانتاری‌ها» در جهان قرار دارد که به ثبت سازمان «یونسکو» (UNESCO) نیز رسیده است.

فاصله بین این جزیره تا پایتخت با هواپیمای دریانشین کمتر از ۳۵ دقیقه است.

ریزورت خصوصی میلیدهو

ریزورت خصوصی میلیدهو در سال ۲۰۱۶ توسط هولدینگ «یونیورسال» (Universal Holdings) افتتاح شد و عضو افتخاری گروه «هتل‌های لوکس کوچک جهان» (SLH) است.

این ریزورت دارای ۵۰ ویلای خصوصی دریایی، ساحلی و جنگلی، ۳ رستوران ویژه، ۱ بار و کافه ساحلی است.

از جمله ویژگی‌ها و خدمات فوق لوکس این ریزورت می‌توان به استخر عمومی و خصوصی در محل ریزورت، پارک آبی، برگزاری کنسرت‌های زنده و امکانات دیگری مانند آشپزی با بهترین سرآشپزهای بین‌المللی جهان، امکان غواصی با مانتاری‌ها (بزرگ‌ترین سفره ماهی‌های جهان) و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.

ارائه چنین خدماتی باعث شده که ریزورت میلیدهو در رده بهترین هتل های مالدیو قرار گرفته و افتخارات و جایزه جهانی مختلفی در سال‌های متفاوت کسب کند.

این ریزورت در وب‌سایت «تریپ ادوایزر» رتبه ۵ از ۵، در وب‌سایت «بوکینگ» رتبه ۹.۶ از ۱۰ و در «اکسپدیا» نیز رتبه ۴.۹ از ۵ را کسب کرده است.

افتخارات و جوایز ریزورت خصوصی میلیدهو

 •  رتبه سوم رمانتیک‌ترین هتل‌های آسیا در سال ۲۰۲۰
 • رتبه بیستم «بهترین خدمات میزبانی هتل‌های جهان» در سال ۲۰۱۹ (WTA)
 • رتبه چهارم لوکس‌ترین بوتیک هتل های جهان در سال ۲۰۱۹ (SLH)
 • رتبه دوم بهترین بوتیک هتل‌ های جهان به انتخاب وب‌سایت بوکینگ در سال ۲۰۱۹
 • کسب جایزه انتخاب مسافران تریپ‌ ادوایزر به‌عنوان ۲۰ هتل لوکس برتر جهان در سال ۲۰۱۸
 • رتبه دهم برترین هتل‌های آسیا در سال ۲۰۱۸ (WTA)

ریزورت خصوصی میلیدهو از ابتدای سپتامبر ۲۰۲۰ (۱۱ شهریورماه ۱۳۹۹) با رعایت آخرین پروتکل‌های بهداشتی بازگشایی شده است.

۲. ریزورت خصوصی ولا (Velaa Private Island)

یکی دیگر از بهترین هتل‌ های مالدیو برنده جایزه جهانی، «ریزورت خصوصی ولا» واقع در جنوبی‌ترین بخش مالدیو، آتل «نونو» (Noonu) است که از پایتخت مالدیو و فرودگاه «ولانا» ۱۹۴ کیلومتر فاصله دارد.

گروه میزبانی این هتل که بارها به‌دلیل خدمات ویژه خود در شاخه‌ها مختلف جایزه‌های زیادی دریافت‌ کرده‌اند، مقدمات ترانسفر خصوصی مسافران از فرودگاه ولانا تا ریزورت خصوصی ولا را با هواپیماهای دریانشین فراهم کرده و مسافران در کمتر از ۴۵ دقیقه به محل اسکان خود می‌رسانند.

ریزورت خصوصی ولا مالدیو

ریزورت خصوصی ولا در سال ۲۰۱۳ توسط «جیری اسمج» (Jiri Smejc) میلیاردر اروپایی در منطقه‌ای کاملا خصوصی و با تاکید بر حفظ حریم شخصی مهمانان افتتاح شده و عضو مجموعه «فوربس تراول گاید» (Forbes Travel Guide) و «ویرتوسو» (Virtuoso) است.

این ریزورت دارای ۴۷ ویلای دریایی، ساحلی و جنگلی خصوصی، ۱ رستوران ساحلی بسیار لوکس، کلاب کودکان و پارک آبی ویژه است. 

از جمله خدمات لوکس این ریزورت می‌توان به سالن اسپا و کلاس‌های یوگای خصوصی، سینمای ساحلی و جنگلی و بسیار موارد دیگر اشاره کرد که باعث شده این هتل در رده بهترین هتل های مالدیو و لوکس‌ترین هتل های جهان قرار گیرد.

تورنومت‌ها و مسابقات گلفی که در این جزیره برگزار می‌شود، به‌نوبه خود بسیار مشهور است. به‌همین دلیل ریزورت خصوصی ولا به «جزیره گلف‌بازها» نیز معروف بوده و یکی از بهترین هتل های مالدیو جهت اقامت افرادی است که به بازی گلف علاقه دارند.

این ریزورت خصوصی از سوی وب‌سایت «اکسپدیا» رتبه ۵ از ۵، از وب‌سایت «تریپ ادوایزر» رتبه ۵ از ۵ و از وب‌سایت «بوکینگ» رتبه ۹.۸ از ۱۰ را کسب کرده و به‌این ترتیب توانسته در رده بهترین هتل های مالدیو قرار گرفته و جایزه جهانی دریافت کند.

افتخارات و جوایز ریزورت خصوصی ولا

 • کسب عنوان «لوکس‌ترین جزیره اقیانوس هند» در سال ۲۰۲۰ (WTA)
 • کسب عنوان «بهترین جزیره خصوصی اقیانوس هند» در سال ۲۰۲۰ (WTA)
 • کسب عنوان «لوکس‌ترین ریزورت خصوصی جزیره‌ای جهان» در سال ۲۰۱۹ ( World Luxury Hotel Awards)
 • کسب عنوان «لوکس‌ترین جزیره اقیانوس ‌‌هند» در سال ۲۰۱۹ (WTA)
 • کسب عنوان بهترین اقامتگاه مالدیو از سوی وب‌سایت بوکینگ در سال ۲۰۱۹

ریزورت خصوصی ولا از اکتبر سال ۲۰۲۰ (مهرماه ۱۳۹۹) با رعایت آخرین پروتکل‌های بهداشتی بازگشایی شده است.

۳. ریزورت گیلی لانکان فوشی (Gili Lankanfushi)

ریزورت «گیلی لانکان فوشی»، در فاصله ۱۲ کیلومتری از «ماله» پایتخت مالدیو، در «آتل شمالی ماله» (Male North Atoll) واقع شده است و می‌توان با قایق تندروی دریایی در کمتر از ۲۵ دقیقه به این ریزورت رسید.

این ریزورت کوچک و خصوصی دارای ۴۵ ویلای فوق‌العاده لوکس دریایی، جنگلی و ساحلی و ۲ رستوران و ۱ بار ویژه ساحلی است که به خدمات ویژه‌ای که در اختیار مهمانان خود قرار می‌دهد، شهرت دارد.

ریزورت گیلی لانکان فوشی

 کلاب کودکان، مدرسه غواصی، سالن اسپا و ماساژ در فضای باز روی دریا، اسکورت و ترانسفر ویژه مسافران، پارک آب و هزاران مورد دیگر باعث شده افرادی که در سفر به مالدیو مهمان این ریزورت بوده‌اند، آن را به‌عنوان یکی از بهترین هتل های مالدیو انتخاب کنند.

ریزورت گیلی لانکان فوشی با ارائه چنین خدماتی توانسته از سوی وب‌سایت «اکسپدیا» رتبه ۴.۸ از ۱۰، از سوی وب‌سایت «تریپ ادوایزر» رتبه ۵ از ۱۰ و از سوی وب‌سایت «بوکینگ» رتبه ۹.۶ از ۱۰ را کسب کرده و در رده بهترین هتل های مالدیو قرار گیرد.

افتخارات و جوایز ریزورت گیلی لانکان فوشی

 • کسب رتبه سوم «بهترین هتل های مالدیو» از سوی وب‌سایت تریپ ادوایزر در سال ۲۰۲۱
 • کسب عنوان «بهترین هتل دوستدار محیط‌زیست جهان» در سال ۲۰۱۷ (موسسه “Haute Grandeur Global Hotel and Spa Awards”)
 • کسب رتبه پنجم از میان ۲۵ هتل برتر جهان به‌ انتخاب مسافران تریپ ادوایزر در سال ۲۰۱۸
 • کسب رتبه ششم در میان ۱۰ هتل لوکس جهان در سال ۲۰۱۸

 ریزورت «گیلی لانکان فوشی» یکی از بهترین هتل های مالدیو با لیست بلند بالایی از جوایز جهانی است که از ۳۱ آگوست ۲۰۲۰ (۱۰ شهریورماه ۱۳۹۹) بازگشایی شده است.

۴. ریزورت باروس مالدیو (Baros Maldives)

ریزورت «باروس مالدیو» در فاصله ۱۵ کیلومتری از فرودگاه «ولانا» (Velana)، در پایتخت مالدیو، جزیره «ماله» (Male) قرار دارد و می‌توان با قایق تندروی دریایی در کمتر از ۲۵ دقیقه به این ریزورت لوکس رسید.

ریزورت باروس مالدیو، در «آتل شمالی ماله» (North Male Atoll) واقع شده و تنها ریزورت جزیره «باروس» بوده که دارای ۷۵ ویلای خصوصی دریایی (بانگالو)، ساحلی و جنگلی است.

ریزورت باروس مالدیو، از سال ۱۹۷۳ مشغول به‌فعالیت بوده و یکی از اولین و بهترین هتل های مالدیو است که توسط هولدینگ «یونیورسال» افتتاح شده است. از دیگر شعب این هولدینگ که همگی در لیست بهترین هتل های مالدیو برنده جایزه جهانی هستند می‌توان به «ریزورت ولاسارو مالدیو» (Velassaru Maldives)، «کرومبا مالدیو» (Kurumba Maldives) و ریزورت «کاندلهو» (Kandolhu) اشاره کرد.

ریزورت باروس مالدیو

از جمله ویژگی‌ها و خدمات این ریزورت می‌توان به وجود ۳ رستوران مختلف، کلاب کودکان، پارک آبی ویژه، ۱ استخر بزرگ عمومی (علاوه‌بر استخرهای خصوصی در ویلاها)، مدرسه غواصی، سالن اسپا و ماساژ ویژه و غیره اشاره کرد.

یزورت باروس مالدیو توانسته از سوی وب‌سایت «اکسپدیا» رتبه ۴.۹ از ۵، از سوی وب‌سایت «ترپ ادوایزر» رتبه ۵ از ۵ و از سوی وب‌سایت «بوکینگ» رتبه ۹.۵ از ۱۰ را کسب کند و به‌این ترتیب در رده بهترین هتل های مالدیو قرار گرفته و از سوی موسسات مختلف جایزه جهانی دریافت کند.

افتخارات و جوایز ریزورت باروس مالدیو

 • کسب رتبه چهاردهم «بهترین هتل های جهان» در لیست ۲۵ هتل برتر
 • کسب رتبه اول «لوکس‌ترین هتل‌ جهان» در لیست ۲۵ هتل برتر
 • کسب رتبه سیزدهمین «هتل عاشقانه جهان» در لیست ۲۵ هتل برتر
 • کسب رتبه اول «بهترین هتل های مالدیو» به انتخاب مسافران تریپ ادوایزر در سال ۲۰۲۱
 • کسب عنوان «لوکس‌ترین ویلا ریزورت جزیره‌ای جهان» در سال ۲۰۲۰ (WTA)
 • کسب عنوان «بهترین بوتیک ریزورت مالدیو» در سال ۲۰۲۰ (WTA)
 • کسب عنوان «بهترین ریزورت رمانتیک اقیانوس هند» در سال ۲۰۲۰ (WTA)
 • کسب عنوان «مشهورترین هتل لوکس جهان»  به انتخاب مسافران در سال۲۰۲۰

این ریزورت از ابتدای اکتبر سال ۲۰۲۰ (۱۰ مهرماه ۱۳۹۹) با در نظر گرفتن شرایط ویژه‌ای جهت ایجاد اقامت ایمن برای مسافران در دوران شیوع بیماری «کرونا» دوباره بازگشایی شده است.

۵.ریزورت خصوصی کاندولهو (kandolhu Maldives)

یکی دیگر از شعب هولدینگ «یونیورسال»، ریزورت خصوصی «کاندولهو مالدیو» است که در سال ۲۰۱۴ افتتاح شده است.

این ریزورت در فاصله ۷۴ کیلومتری جنوب غربی، جزیره ماله، پایتخت مالدیو در آتل شمال «آری» (North Ari Atoll) واقع شده و با هواپیمای دریانشین در کمتر از ۲۵ دقیقه و با قایق تندروی دریایی در ۱۵ دقیقه به جزیره «کاندولهو» و ریزورت خصوصی آن رسید.

ریزورت کاندولهو دارای ۳۰ ویلای خصوصی دریایی، ساحلی و جنگلی است که  با تاکید بر حفظ حریم خصوصی مهمانان ساخته شده‌اند.

ریزورت خصوصی کاندولهو

 ۵ رستوران بین‌المللی، ۲ بار ساحلی، یک کافه جنگلی، کتابخانه، استخر عمومی علاوه‌بر استخرهای خصوصی ویلاها و پارک آبی سبب شده که مهمانان از خدمات این ریزورت بسیار راضی بوده و آن را به‌عنوان یکی از بهترین هتل های مالدیو معرفی کنند.

ریزورت کاندولهو در وب‌سایت «اکسپدیا» توانسته رتبه ۹.۴ از ۱۰، در وب‌سایت «تریپ ادوایزر» رتبه ۵ از ۵ و در وب‌سایت «بوکینگ» رتبه ۹.۵ از ۱۰ را کسب کند و به‌این ترتیب در رده بهترین هتل های مالدیو قرار گرفته و کاندید دریافت جایزه جهانی باشد.

افتخارات و جوایز ریزورت کاندولهو مالدیو

 •  کسب رتبه پنجم «رمانتیک‌ترین هتل های جهان» از میان ۲۵ هتل برتر، به انتخاب مسافران تریپ ادوایزر در سال ۲۰۲۰
 • کسب رتبه بیستم «رمانتیک‌ترین هتل های جهان» از میان ۲۵ هتل برتر در سال ۲۰۱۹
 • کسب رتبه هجدهم «بهترین هتل های آسیا» در سال ۲۰۱۹
 • کسب رتبه هفتم «لوکس‌ترین هتل‌های مالدیو» در سال ۲۰۱۹
 • کسب رتبه هفتمین «رمانتیک‌ترین هتل های آسیا» در سال ۲۰۱۹

ریزورت کاندولهو مالدیو از ابتدای اکتبر ۲۰۲۰ (مهرماه ۱۳۹۹) با شرایط و قوانین جدیدی جهت اقامتی ایمن برای مسافران در طول همه‌گیری بحران کرونا بازگشایی شده است.

اقامت در بهترین هتل های مالدیو

آیا اقامت در بهترین هتل های مالدیو ایمن است؟

در این مطلب بهترین هتل های مالدیو برنده جایزه جهانی را معرفی کردیم که همگی با در نظر گرفتن پروتکل‌های بهداشتی ویژه و ارائه خدمات خاص مناسب با شرایط شیوع بیماری «کرونا» دوباره بازگشایی شده‌اند. از جمله این خدمات می‌توان به مواردی مانند زیر اشاره کرد: 

 • استفاده از تکنولوژی‌های پذیرش بدون تماس مهمانان (Contactless Check in/Check out)
 • ارائه اپلیکیشن‌های میزبانی مجازی در کلیه ریزورت‌ها و هتل های مالدیو جهت دسترسی به کلیه خدمات و شخصی‌سازی نحوه ارائه آن‌ها
 • امکان ترانسفر خصوصی، سرو خصوصی غذا، اسپا و ماساژ و برگزاری کلاس‌ها یوگا به‌صورت خصوصی در محل اقامت
 • در نظر گرفتن حداقل ۲۴ ساعت فاصله زمانی میان پذیرش مهمانان در ویلاها
 • امکان انجام تست “PCR” در محل ریزورت
 • حضور ۲۴ ساعته تیم پزشکی حرفه‌ای و آموزش دیده در محل هتل های مالدیو
 • پاکسازی اتاق‌‌ها و کلیه محل‌ها در ریزورت‌ها و هتل های مالدیو براساس آخرین پروتکل‌های بهداشتی و و با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا
 • استفاده از خدمات پرداخت بدون تماس
 • شرایط انعطاف‌ پذیر لغو رایگان رزرو در صورت ابتلای مسافر به بیماری «کرونا» پیش از ورود به هتل یا در شرایط اضطراری شیوع دوباره بیماری
 • غربالگری حرارتی کلیه مهمانان در بدو ورود
 • الزام ارائه تست “PCR” منفی در بدو ورود برای کلیه مهمانان
 • ارائه کیت‌های بهداشتی «کرونا» شامل ماسک، دستکش و محلول ضدعفونی‌کننده و شارژ روزانه پکیج‌ها در محل ویلاها و اتاق‌ها
 • ضدعفونی کردن کامل بارها پیش از ورود به محل اقامت مهمانان
 • کاهش پذیرش ظرفیت مهمانان در محل‌های عمومی مانند کتابخانه‌ها، استخرها و رستوران‌های هتل
 •  امکان ارائه بیمه مسافرتی با پوشش هزینه‌های «کرونا» در محل ریزورت 

 جهت اطلاعات بیشتر درخصوص شرایط بازگشایی ریزورت‌ها و پروتکل‌های اقامت در بهترین هتل های مالدیو برنده جایزه جهانی می‌توانید مطلب « وضعیت هتل ‌های مالدیو در سفرهای ۱۴۰۰» در «دی دی سفر» را بخوانید.

شرایط سفر توریستی به مالدیو در دوران کرونا

مالدیو یکی از اولین کشورهای جهان در بازگشایی مرزها و استقبال از گردشگران بین‌المللی بود. مرزهای این کشور از ۱۵ جولای ۲۰۲۰ (۲۵ تیرماه ۱۳۹۹) با رعایت آخرین پروتکل‌های بهداشتی به‌روی تمامی کشورها از جمله «ایرانیان» بازگشایی شده است. مالدیو همچنین از سوی «شورای جهانی سفر و گردشگری» (WTTC) ، مهر «ایمنی سفر» را دریافت کرده است.

اقامت ایمن در بهترین هتل های مالدیو

مدارک لازم جهت اخذ ویزای توریستی مالدیو در دوران کرونا

لازم به‌ذکر است، ویزای مالدیو به‌صورت «رایگان» و در بدو ورود مسافران به فرودگاه صادر شده و ۳۰ روز اعتبار دارد. جهت اخذ این ویزا افراد نیاز به ارائه مدارک زیر دارند:

 • گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار (بر اساس قوانین جدید، مسافرانی که گذرنامه‌ آن‌ها حتی یک ماه هم اعتبار داشته باشد، می‌توانند این نوع ویزای مالدیو را دریافت کنند.)
 • تاییدیه نهایی رزرو اقامتگاه یا هتل های مالدیو
 • مدارک لازم جهت اثبات توانایی پرداخت هزینه‌های سفر
 • بلیت بازگشت با حداکثر اعتبار ۳۰ روزه
 • تکمیل فرم سلامت مسافران (THD) که باید به‌صورت آنلاین و حداکثر تا ۲۴ ساعت پیش از پرواز به آدرس “https://imuga.immigration.gov.mv/ethd/create” ارسال شود. (این فرم به‌ازای هر مسافر حتی کودکان نیز باید تکمیل و ارسال شود.)
 • ارائه گواهی واکسیناسیون تب زرد (در صورت دریافت واکسن)
 • ارائه نتیجه آزمایش عدم ابتلا به بیماری کرونا (PCR) که حداکثر ۹۶ ساعت (۴ روز) پیش از تاریخ پرواز انجام شده باشد.

مدارک اضافی جهت اخذ ویزای توریستی مالدیو در دوران کرونا

 • نتیجه آزمایش “PCR” باید حداکثر ۲۴ ساعت پیش از سفر به مالدیو به آدرس “ http://imuga.immigration.gov.mv” به‌صورت آنلاین ارسال شود.
 • اگر فرد قصد دارد، پس از سفر به مالدیو به‌ کشور دیگری سفر کند، در باجه مهاجرت فرودگاه باید مدارک و ویزای مربوط به مقصد بعدی را به مامور کنترل مرزی ارائه بدهد.
 • افرادی که قصد استفاده از قانون «اقامت مجزا» و گذراندن مدت زمانی طولانی‌تر در مالدیو را دارند باید برنامه دقیقی از سفر خود و ریزورت‌ها و هتل‌هایی که قصد اقامت در آن‌ها را دارند، در اختیار مامور کنترل ویزا در باجه مهاجرت فرودگاه قرار دهند.
 • مدت زمان اعتبار این نوع ویزای مالدیو، حداکثر ۳۰ روز است اما مسافران با ارائه مدارک لازم مبنی بر الزام اقامت طولانی‌تر می‌توانند مدت زمان اقامت خود در این کشور را تا ۶۰ روز دیگر تمدید کرده و با ویزای توریستی مالدیو حداکثر ۹۰ روز در این کشور اقامت داشته باشند.
 • در صورتی که فرد قصد استفاده از قانون اقامت مجزا را داشته باشد، باید حداکثر ۲ روز پیش از سفر، درخواست و فرم مربوطه را از وب‌سایت رسمی «دولت مالدیو» دانلود کرده و پس از تکمیل، آن را ضمیمه مدارک خود کند.
 • هزینه ویزای توریستی مالدیو به ازای ۳۰ روز اقامت رایگان بوده و فرد در صورت درخواست تمدید مدت زمان سفر به مالدیو باید هزینه تعیین شده از سوی دولت مالدیو را بپردازد.

جهت اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط سفر و پروتکل‌های بهداشتی الزامی در بدو ورود به این کشور می‌توانید مطلب «سفر به مالدیو در دوران کرونا» را در «دی دی سفر» بخوانید.

کلام آخر

اقدامات دولت مالدیو و هر کدام از ریزورت‌ها و بهترین هتل های مالدیو برنده جایزه جهانی که در این مطلب به آن‌ها اشاره کردیم، سبب شده که مسافران بتوانند با اطمینان‌خاطر بیشتری مالدیو را به‌عنوان مقصدی ایمن برای سفرهای نوروز ۱۴۰۰ و تعطیلات تابستانی خود انتخاب کنند.

شما می‌توانید کلیه سوالات خود در خصوص اخذ انواع ویزای مالدیو یا سفر به این کشور  و اقامت در بهترین هتل های مالدیو را در وب‌سایت «دی دی سفر» و اینستاگرام “ddsafarnews” مطرح کرده و جدیدترین اخبار گردشگری این کشور را از کانال تلگرام و وب‌سایت «دی دی سفر» دنبال کنید.

لینک کوتاه : https://ddsafar.com/?p=9393

در گفتگو پیرامون این مطلب شرکت کنید!

قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.