1

عربین تراول مارکت ۲۰۲۱: الزام همکاری بین دولت‌ها و سرمایه‌گذاری پایدار در صنعت گردشگری

  • 30 اردیبهشت 1400 - 15:11 - ویرایش شده : 30 اردیبهشت 1400 - 17:15
عربین تراول مارکت ۲۰۲۱: الزام همکاری بین دولت‌ها و سرمایه‌گذاری پایدار در صنعت گردشگری
متخصصان حاضر در آخرین روز از رویداد «عربین تراول مارکت» (ATM)، خواستار تداوم همکاری بین‌ دولت‌ها و توجه به سرمایه‌گذاری پایدار در صنعت گردشگری شدند.

دی دی سفر– آخرین روز از رویداد عربین تراول مارکت در روز ۱۹ می (۲۹ اردیبهشت) برگزار شد و کارشناسان حول محورهایی همانند الزام همکاری دولت‌ها با یکدیگر و اهمیت سرمایه‌گذاری پایدار در صنعت کردشگری به گفت‌وگو پرداختند. در ادامه به بررسی نتایج آخرین اجلاس‌ عربین تراول مارکت می‌پردازیم.

نشست “ITIC”- سرمایه‌گذاری پایدار در صنعت گردشگری

کارشناسان حاضر در جلسه‌ی «سرمایه‌گذاری، بازسازی و آغاز مجدد صنعت گردشگری خاورمیانه» که با همکاری «کنفرانس گردشگری و سرمایه‌گذاری» (ITIC) و عربین تراول مارکت برگزار شد، خواستار تداوم همکاری بین دولت‌ها جهت حمایت از بازیابی صنعت گردشگری در خاورمیانه شدند.

کارشناسان و سرمایه‌گذاران گردشگری، ضمن تمرکز بر همکاری میان دولت‌ها، بر ترویج سرمایه‌گذاری پایدار جهت بهبود مسئولیت صنعت گردشگری تاکید کردند. به‌عقیده‌ي آن‌ها، توجه به مسائل پایداری در توسعه‌ی صنعت گردشگری خاورمیانه در آینده یکی از مهم‌ترین مسائلی است که منجر به برآورده‌کردن انتظارات مسافران محلی و بین‌المللی آگاه عصر حاضر خواهد شد.

نشست ملاقات غرب با شرق- الزام همکاری میان مقاصد گردشگری

در یکی دیگر از اجلاس‌ رویداد عربین تراول مارکت، به‌ نام «ملاقات شرق با غرب»، کارشناسان به‌ بررسی راهکارهایی جهت انعطاف‌پذیری و بازیابی صنعت گردشگری پرداختند.‌

به‌عقیده‌ی آن‌ها کشورها و مقاصد گردشگری باید با یکدیگر متحد شده و با اشتراک‌گذاری بهترین روش‌ها و همسان‌سازی پروتکل‌ها، مقدمات شروع مجدد سفرهای بین‌المللی را به‌طور یکپارچه رقم بزنند.

طبق نظرات متخصصان این نشست، غیرقابل‌ پیش‌بینی‌بودن وضعیت و روشن‌نبودن شرایط صنعت گردشگری در حال حاضر، برنامه‌ریزی بلند‌مدت و کوتاه‌مدت در این صنعت را با چالش‌های بسیاری روبه‌رو کرده است.

نشست هتل‌ها- احیای فاکتورهای مهمان‌یاری اصیل

جلسه‌ی هتل‌ها با موضوع چالش‌های مهمان‌یاری سنتی برگزار شد. کارشناسان مهمان‌یاری حاضر در این نشست ضمن تاکید بر اهمیت احیای مهمان‌یاری اصیل، خاطر نشان کردند که صنعت مهمان‌یاری باید تعادلی میان استفاده از ابزارهای نوین فناوری و خدمات حضوری برقرار کند.

در آخر شما می‌توانید جمع‌بندی و خلاصه‌ی برنامه‌های هر دو رویداد مجازی و حضوری «عربین تراول مارکت» را از وب‌سایت «دی دی سفر» دنبال کنید.

پیشنهاد دی دی سفر

عربین تراول مارکت ۲۰۲۱: اهمیت همکاری دو‌جانبه دولت و بخش خصوصی برای بازگشت سفرها

عربین تراول مارکت ۲۰۲۱: پیش‌بینی کارشناسان صنعت هواپیمایی از بازگشت سفرها در ۲۰۲۱

لینک کوتاه : https://ddsafar.com/?p=12819

در گفتگو پیرامون این مطلب شرکت کنید!

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.