3

پکیج‌ها و تورهای شگفت‌انگیز اکسپو ۲۰۲۰ دبی

  • 29 اردیبهشت 1400 - 16:22 - ویرایش شده : 29 اردیبهشت 1400 - 18:19
پکیج‌ها و تورهای شگفت‌انگیز اکسپو ۲۰۲۰ دبی
مسئولین برگزاری اکسپو ۲۰۲۰ دبی، برنامه‌هایی را در قالب تورهای نیم روزه، یک روزه یا سه روزه مناسب تمام سلیقه‌ها و سنین طراحی کرده‌اند که بازدیدکنندگان با شرکت در آن‌ها می‌توانند سفری جذاب را تجربه کنند. 

دی دی سفر– «اکسپو ۲۰۲۰ دبی» که از اکتبر ۲۰۲۱ (۹ مهرماه ۱۴۰۰) آغاز خواهد شد، تنها نمایشگاهی برای نمایش دستاوردهای بشری نیست، بلکه هدف اصلی آن ترکیب سرگرمی و آموزش با یکدیگر است. در اکسپو ۲۰۲۰ دبی، ۱۹۲ کشور پاویلیون (غرفه) خاص خود را دارند که در آن شرکت‌های مختلف جدیدترین دستاوردها و نوآوری‌های خود را به‌عرصه نمایش می‌گذارند. 

علاوه‌براین، اکسپو ۲۰۲۰ دبی محلی برای سرگرمی و گذراندن اوقات فراغت به‌خصوص برای خانواده‌ها و کودکان است که در کنار سرگرم شدن می‌توانند از مزایای آموزشی تورهای مختلف بهره‌مند شوند. 

مسئولین برگزاری اکسپو ۲۰۲۰ دبی، برنامه‌هایی را در قالب تورهای نیم روزه، یک روزه یا سه روزه مناسب تمام سلیقه‌ها و سنین طراحی کرده‌اند که بازدیدکنندگان با شرکت در آن‌ها می‌توانند سفری جذاب را تجربه کنند. 

مزایای شرکت در اکسپو ۲۰۲۰ دبی

این تورها برای خانواده‌ها، زوج‌های جوان، دانش آموزان، شرکت‌های تجاری و افراد برجسته بین‌المللی مناسب است. 

«سوماتی راماناتان» (Sumathi Ramanathan )، معاون ارشد استراتژی فروش و بازاریابی اکسپو ۲۰۲۰ دبی در این خصوص می‌گوید: «این نمایشگاه محلی برای تمام افراد از مخترعان تا عاشقان غذا، گردشگران معمولی تا لاکچری‌پسندان، زوج‌ها، خانواده‌ها و افرادی است که می‌خواهند با دنیای آینده آشنا شوند.»

بیشتر بخوانید: اکسپو ۲۰۲۰، بزرگ‌ترین نمایشگاه جهان

از جمله شگفتی‌های این نمایشگاه باید به حضور ربات‌های راهنما و هوشمند، ماهواره‌های تشخیص سیگنال حیات در سایر سیارات و یک چاپگر بیولوژیکی چهار بعدی (4D) اشاره کرد که می‌تواند سلول‌های زنده تولید کند.  آشنایی با موسیقی‌، فرهنگ، لباس، تاریخ و غذای سایر ملل، آشنایی با مردمی از سراسر جهان یا دیدن پاویلیون‌های حیرت‌انگیز شانس دیگری است که می‌توان آن را در اکسپو ۲۰۲۰ دبی تجربه کرد. 

برنامه‌های مخصوص خانواده‌ها

این نمایشگاه محل مناسبی برای سرگرمی و در عین حال آموزش کودکان و خانواده‌هاست. تورهای آموزشی بسیار متنوعی که در طول این نمایشگاه برای سنین مختلف برگزار می‌شود همراه با سرگرمی‌هایی از دنیای آینده است. برای مثال کودکان می‌توانند با ربات تقلید‌کننده «بتهوون» آشنا شده و حتی با آن صحبت کنند یا با حیوان‌های اعماق اقیانوس آشنا شوند. 

برنامه‌های مخصوص زوج‌های جوان 

تورها و پکیج‌های ویژه‌ای برای سرگرمی زوج‌های جوان نیز در این نمایشگاه برگزار می‌شود. برای مثال یکی از تورهایی که قرار است در «الوصل پلازا» (Al Wasl Plaza) برگزار شود، به زوج‌های جوان اجازه می‌دهد به صورت چهار بعدی قدم زدن در دنیای قدیم و دیدن جاذبه‌های شبانه دبی را به صورت ۳۶۰ درجه تجربه کنند. 

اکسپو ۲۰۲۰ دبی و معماران و طراحان 

این اکسپو بهترین مکان برای افراد فعال در عرصه «معماری» و «طراحی» است. شکل خاص پاویلیون‌ها، از غرفه شاهین شکل امارات گرفته تا «الوصول پلازا»، همگی در نمونه خود شاهکار معماری هستند. علاوه‌براین، ۱۹۰ کشور پاویلیون‌های خود را براساس نمادهای فرهنگی طراحی کرده‌اند، لذا این مکان می‌تواند محل مناسبی برای ایده گرفتن این دسته از افراد، آشنایی با جدیدترین تکنولوژی‌های معماری،غرفه‌های خودپایدار و ترکیب طراحی و طبیعت است. 

اکسپو ۲۰۲۰ دبی و شکم‌گردها 

«شکم‌گردی» یکی از انواع رایج گردشگری است. غذا بخش مهمی از فرهنگ هر ملت را تشکیل می‌دهد. از آنجایی که در اکسپو ۲۰۲۰ دبی، ۱۹۲ کشور شرکت دارند و فرهنگ و دستاوردهای خود را معرفی می‌کنند، بنابراین می‌توان انتظار داشت این محل، مکانی مناسب برای آشنایی با فرهنگ غذایی سایر ملت‌ها و محلی محبوب برای «شکم‌گردها» است، چرا که یکجا می‌توانند به ۱۹۲ کشور سفر کنند. 

اکسپو ۲۰۲۰ دبی و شرکت‌کنندگان تجاری

این نمایشگاه بستر مناسبی برای آشنایی با آخرین تغییرات بازار در کلیه زمینه‌ها، جدیدترین استراتژی‌ها و ترندهای فروش و بازاریابی است. همچنین شرکت‌های مختلف با بازدید از پاویلیون‌های یکدیگر و دیدن دستاوردهای استارتاپ‌ها یا اختراعات و نوآوری‌های آن‌ها، می‌توانند همکار مناسب خود را پیدا کنند. 

اکسپو ۲۰۲۰ دبی، نمایشگاهی برای مخترعان 

اکسپو ۲۰۲۰ دبی، بهترین بستر برای معرفی فناوری‌های و تکنولوژی‌های جدید از جمله هوش مصنوعی و واقعیت افزوده یا استفاده از ربات‌های خدمت‌رسان است. 

تحرک و پویایی در اکسپو ۲۰۲۰ دبی

اکسپو ۲۰۲۰ دبی، مکانی برای نمایش نوآوری‌های نسل آینده و آشنایی با فناوری‌ها، تکنولوژی‌ها و اقداماتی است که سبک زندگی، تجارت و اقتصاد جهانی را تحت تاثیر قرار خواهد داد. 

اهمیت به مضمون انرژی در اکسپو دبی

در این نمایشگاه، غرفه‌های زیست‌سازگار و باغ‌های عمودی در ساختمان انرژی صفر (ساختمان‌های کاهنده آلاینده کربن) ساخته شده‌اند که نشانه‌ای از برنامه آینده دبی برای پایداری محیط‌زیست و تضمین توسعه ایمن شهری این منطقه است.

آیا شرکت در اکسپو از لحاظ بهداشتی ایمن است؟

هم‌اکنون پاویلیون (غرفه) پایداری محیط‌زیست دبی بازگشایی شده و تاکنون میزبان بیش از ۱۰۰ هزار بازدیدکننده بوده است. درخصوص امنیت بهداشتی حضور در نمایشگاه باید اشاره کرد، هم‌اکنون نشست‌های حضوری مختلفی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی بسیار دقیق در حال برگزاری در مرکز اکسپو ۲۰۲۰ دبی است.

همچنین اقدامات موفق دولت امارات برای کنترل این بیماری نیز باعث شده که به‌طور قطع بتوان گفت شرکت در نمایشگاه «ایمن» است. 

از جمله این پروتکل‌ها می‌توان به‌موارد زیر اشاره کرد: 

  • اسکنرها و دوربین‌های سنجش حرارت بدن 
  • قرار دادن گیت‌های ضدعفونی‌کننده در محل‌های مختلف
  • اجباری بودن استفاده از ماسک و رعایت حدفاصل اجتماعی با دیگران (۲ متر)
  • واکسیناسیون کارکنان و شرکت‌کنندگان رسمی اکسپو ۲۰۲۰ دبی

شما می‌توانید آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به برگزاری اکسپو ۲۰۲۰ دبی، شرکت در این نمایشگاه و اخذ ویزای امارات را در وب‌سایت «دی دی سفر» مطالعه کنید.

پیشنهاد دی دی سفر: اعلام زمان آغاز فروش بلیت اکسپو ۲۰۲۰ دبی

لینک کوتاه : https://ddsafar.com/?p=12750

در گفتگو پیرامون این مطلب شرکت کنید!

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.