درباره ما

گردشگری بزرگترین صنعت در جهان است.

یکی از مستعدترین و خلاق ترین افراد جامعه، فعالین حوزه گردشگری  و سفر هستند. جامعه ای از افراد که برای ایجاد تجربه بهتر و نشاط جامعه اتاق های فکر زیادی تشکیل می دهند که در نهایت چگونه افراد جامعه را به بیشتر سفر کردن ترغیب کند.

در این جامعه متخصص، صاحبان و مدیران آژانس‌ها و سازمان‌های گردشگری، کارمندان فروش، تورلیدرها، مشاوران، هتلداران، خطوط هوایی و شرکت‌های حمل و نقل، استارتاپ‌های گردشگری، مدیران بازاریابی و فعالان حوزه گردشگری و … بر آنند که در ابتدا سفر و گردشگری را حرفه‌ای  ببینند، حرفه‌ای آنالیز کنند، حرفه‌ای ایده پردازی کنند و برای اجرای این ایده‌های حرفه‌ای هرروز کسب‌وکار خود را با فرهنگ نوآوری به سمت حرفه‌ای‌تر شدن صنعت گردشگری آن کشور سوق دهند.

دی دی سفر برای دیدن این ساختار حرفه‌ای از سال 2018 میلادی(1397) به‌عنوان زیر مجموعه شرکت توریستی دریم دیز که از سال 2005 در دبی تاسیس شد و هم اکنون نمایندگی‌های مختلف در کشورهایی مانند ترکیه، گرجستان و آذربایجان را دارد، با نگاه خدمت به صاحبان کسب و کارهای صنعت گردشگری، شروع به فعالیت کرد.

ماموریت دی دی سفر

باتوجه به تغییرات شرایط صنعت گردشگری در جهان و لزوم به کارگیری استراتژی‌های متناسب با تحولات و پیچیدگی های بوجود آمده در این صنعت، دی دی سفر در پاییز 99 بر آن شد تا با مطالعه و تحقیق عمیق بر روی ذینفعان صنعت گردشگری و با صرف بیش از هزار ساعت نفر خدمات بهتری را در جهت بهبود و پیشرفت این صنعت به کار گیرد.

ماموریت دی دی سفر ایجاد بینش حرفه‌ای و چشم‌انداز شفاف در راستای توانمندی آژانس‌ها برای تبادل و و دسترسی به مهمترین داده‌ها و اطلاعات این صنعت است تا بتوانند تصویری گسترده از وضعیت بازار را در لحظه داشته باشند و برای استراتژی و مسیر آینده‌شان با دانش و اطلاعات کافی و شفاف تصمیم بگیرند.

چگونه ماموریت خود را انجام می‌دهیم؟

دی دی سفر با ایجاد ارتباطات موثر با مراجع معتبر، دسترسی آخرین و موثق ترین اخبار مقاصد گردشگری را منتشر می‌کند. همچنین دی دی سفر با فراهم آوردن بستری برای بررسی ترندهای گردشگری دنیا و روال‌ها پیش رو، در صدد است تا نقشی در روشن‌تر شدن مسیر موفقیت برای تصمیم گیرندگان صنعت و همراهی با تحولات دیجیتال داشته باشد تا عوامل این صنعت بتوانند مسافران بیشتری را به بیزینس خود وارد کنند.

دی دی سفر همچنین در راستای همراهی برای حرفه‌ای‌تر شدن صنعت گردشگری، خدماتی اعم از گرفتن مدارک بین‌المللی، حضور در سمینارها و وبینارهای گردشگری، اطلاع درمورد آخرین رویدادها و اتفاقات گردشگری دنیا و سایر خدماتی که در وب‌سایت دی دی سفر خواهید دید را ارائه می‌کند.

ما در دی دی سفر از جهت نوع خدمت اطمینان می‌دهیم که متخصصین این صنعت با گردش در دنیای سفر، حرفه خود را حرفه‌ای‌تر و با بینشی گسترده‌تر خواهند دید و از به روزترین ایده های حوزه گردشگری در سطح جهان مطلع خواهند شد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید