اخیرا شرکت موفق «ماگل ریکریترز» که استارتاپی فعال در زم...
شاید در نگاه اول اینطور به‌نظر برسد که شرکت «ایربی‌ان‌ب...
شیوع ویروس «کرونا» سفر را نیز دستخوش تغییر کرده است تا...
اهمیت به تنوع فرهنگی و در نظرگرفتن آن به‌عنوان گزینه‌ای...
مرکز خرید سیتی مال گلدانی تفلیس
Tbilisi - Georgia - رویاگردی
نوشته شده در: ۰۷:۳۴ ۱۹ آبان ۹۸ - ویرایش شده در: ۲۳:۳۳ ۰۷ دی ۹۸

بازارگردی و خرید کردن یکی از بخش‌های لذت بخش سفر است؛ به طوری‌که نمی‌توان اهمیت آن را در برنامه‌ریزی نادیده گرفت و بهتر است قبل از سفر ویژگی‌های مراکز خرید مقصد را با توجه به نیازها شناسایی کرد.


مرکز خرید نه چندان بزرگ «سیتی مال گلدانی» در خیابان (Omar Khizanishvili) یکی از پر رفت‌وآمدترین محله‌های تفلیس و در مرکز این شهر واقع شده است. این ویژگی مهم و وجود ایستگاه مترو در نزدیکی «سیتی مال گلدانی» دسترسی آسانی را از نقاط مختلف شهر فراهم می‌کند و همین موضوع سبب شده تا این مرکز خرید به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین‌ها هم برای بومیان شهر و هم گردشگران شناخته شود.

مرکز خرید سه طبقه «سیتی مال گلدانی» فروشگاه‌های کوچک و بزرگ متنوعی را با برترین برندهای شاخص و مطرح جهانی ارائه می‌دهد و طیف گسترده‌ای از کالاهای مورد نیاز از لوازم خانگی و لباس تا لوزام آرایشی و بهداشتی و اسباب‌بازی در این مرکز خرید پیدا می‌شود.سپری کردن روزی خوب به همراه خریدی لذت بخش 

یکی از شاخصه‌های مهم برای این مرکز خرید مدرن توجه به نیاز همه افراد بازدیدکننده با هر گروه سنی است که خریدی آسان و راحت‌تر را خصوصاً برای خانواده‌ها فراهم می‌کند. در نظر گرفتن امکانات تفریحی و سرگرمی برای کودکان شامل اتاق‌های بازی و محل‌های نگهداری از کودکان، خرید را به موضوعی جذاب برای آن‌ها تبدیل می‌کند. هم‌چنین وجود 6 رستوران و کافه معروف با غذاهایی با کیفیت و خوش‌مزه باعث می‌شوند تا در میان خرید فرصتی مناسب برای تجدید قوا و رفع خستگی پیدا کرده و خاطره‌ای خوش‌طعم نیز در ذهن ثبت کنید.

پارکینگ امن این مجموعه بر طبق استانداردهای بین‌المللی طراحی شده و با ظرفیت 300 ماشین معضلات ترافیک و پارک کردن ماشین را برای بازدیدکنندگان به حداقل رسانیده است.

شرکت سازنده مرکز خرید «سیتی مال گلدانی»، شرکت توسعه گرجستان زیر مجموع‌ ای شرکت IG آمریکا بوده و طراحان و مهندسان به نام گرجستانی عهده‌دار طراحی این مجموعه مدرن و زیبا بوده‌اند.

ساعات کاری مجموعه

ساعات کاری این مرکز خرید همه روزهای هفته در ساعت 10 صبح تا 10 شب اعلام شده است.