آغاز ثبت‌ نام چهارمین دوره نمایشگاه تراول ترید مالدیو
Malé - Maldives - صنعت توریسم
نوشته شده در ۰۶:۵۰ ۱۱ مرداد ۹۹ - ویرایش شده در ۰۷:۱۰ ۱۱ مرداد ۹۹

 ثبت‌نام در نمایشگاه «تراول ترید مالدیو» (Travel Trade Maldives) سال ۲۰۲۰، معتبرترین نمایشگاه صنعت گردشگری و مسافرتی در «مالدیو»، آغاز شده است و علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در چهارمین دوره این نمایشگاه بین‌المللی نام‌نویسی کنند.

آغاز ثبت‌ نام چهارمین دوره نمایشگاه تراول ترید مالدیو

نمایشگاه «تراول ترید مالدیو» که به اختصار "TTM" نیز خوانده می‌شود، معتبرترین نمایشگاه مرتبط با صنعت گردشگری و مسافرتی در مالدیو است که امسال از ۲۴ تا ۲۶ نوامبر ( ۴ تا ۶ آذرماه ۱۳۹۹ ) برگزار خواهد شد.

در این نمایشگاه بیش از ۱۵۰ اقامتگاه و هتل در مالدیو به عرصه نمایش گذاشته شده و ۲۰۰ اپراتور برتر از ۳۰ کشور جهان در نمایشگاه «صنعت گردشگری مالدیو» شرکت خواهند کرد.

غرفه‌دارانی که برای شرکت در این نمایشگاه ثبت‌نام می‌کنند، از مزایای ویژه‌ای مانند استفاده رایگان از نرم‌افزار "Connect" برای پیش تنظیم ۵۰ جلسه و دعوت‌نامه شرکت در مراسم اهدای جوایز « تراول ترید مالدیو و گالا ایونت» (TTM & Gala Event) برخوردار هستند.

اجلاس سران صنعت گردشگری و مسافرتی "TTM" امسال در تاریخ ۲۴ نوامبر ( ۴ آذرماه ۱۳۹۹ ) خواهد بود. بعد از آن از تاریخ ۲۵ تا ۲۶ نوامبر ( ۵ تا ۶ آذرماه ۱۳۹۹ ) نمایشگاه "TTM" برگزار می‌شود.

مهلت ثبت‌نام در این نمایشگاه تا تاریخ چهارشنبه ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۰ ( ۹ مهرماه ۱۳۹۹) است. هزینه ثبت نام نیز پس از اتمام این تاریخ اعلام خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر برای شرکت در نمایشگاه تراول ترید مالدیو به آدرس زیر ایمیلی ارسال کنید : 

[email protected]