افتتاح هتل‌های جدید هیلتون در ترکیه
Istanbul - Turkey - خبرهای هتل‌ها
نوشته شده در ۰۷:۳۳ ۱۴ مرداد ۹۹ - ویرایش شده در ۰۸:۱۳ ۱۴ مرداد ۹۹

«هیلتون» (Hilton)، مجموعه هتل‌های زنجیره‌ای معروف دنیا، از افتتاح چهار هتل جدید در کشور «ترکیه» (Turkey) خبر داد. این هتل‌های جدید «ترکیه» متعلق به «دابل تری» (DoubleTree)، «هیلتون گاردن این» (Hilton Garden Inn) و «همپتون» (Hampton) است که از برندهای «هیلتون» می‌باشند و به خاطر تعهد خود به ارائه‌ی خدمات میزبانی بی‌همتا در جهان، مشهور هستند.

افتتاح هتل‌های جدید هیلتون در ترکیه

«پاتریک فیتزیبون» (Patrick Fitzgibbon) معاون ارشد توسعه‌ی هتل‌های «هیلتون» اظهار داشت: «هیلتون بیش از ۶۰ سال در بازار ترکیه حضور دارد. بودن در ترکیه افتخاری برای ما است. خوشحالیم که سهام ۹۵ هتل فعال و آماده‌ی خدمات‌رسانی را داریم. توسعه‌ی سهام در چنین دوره‌ای، مهم‌ترین نشانه‌ی قدرت برندهای ما در بازار است. تعداد اتاق‌های برند «دابل تری» در «ترکیه» از ۵۰۰۰ عدد هم گذشته است. از آن‌جا که «دابل تری» تنها ۱۰ سال پیش وارد بازار شده است، این یک موفقیت فوق‌العاده محسوب می‌شود».


هتل‌های جدیدی که قرار است طی سال‌های اخیر در «ترکیه» افتتاح شوند، عبارتند از:

دابل تری بای هیلتون شانلی‌اورفا

این هتل که انتظار می رود در سال ۲۰۲۲ افتتاح شود، دومین هتل هیلتون در شهر «شانلی‌اورفا» (Şanlıurfa) خواهد بود. این هتل ۱۹۲ اتاقه در یکی از محبوب‌ترین مراکز شهر یعنی «کاراکوپرو» (Karaköprü) واقع خواهد شد. هتل جدید دارای ۴ اتاق جلسه، سالن اجتماعات، استخر سرپوشیده و یک مرکز اسپا با ۶ اتاق درمانی خواهد بود.


هیلتون گاردن این در بالیکشیر

«هیلتون گاردن این» اولین هتل «هیلتون» در «بالیکشیر» (Balıkesir) خواهد بود. این هتل ۱۰۵ اتاقه که در بخش میانی شهر قرار می‌گیرد، قرار است تا در سال ۲۰۲۲ افتتاح شود. از امکانات آن می‌توان به ۴ اتاق جلسه و یک مرکز ورزشی اشاره کرد. این ملک بخشی از پروژه‌ی توسعه متشکل از هتل‌ها، مراکز خرید و دفاتر اداری واقع در مرکز شهر خواهد بود.


همپتون بای هیلتون چرکزکوی

«همپتون» اولین هتل «هیلتون» در «چرکزکوی» (Çerkezköy) است. این هتل که قرار است در نزدیکی ایستگاه قطار «چرکزکوی»، بیمارستان شهر، ترمینال اتوبوس بین شهری و مرکز تاریخی شهر ساخته شود، در سال ۲۰۲۲ افتتاح می‌شود. هتل ۱۰۰ اتاقه‌ی «همپتون» دارای استخری سرپوشیده، یک مرکز تجاری و یک سالن ورزشی است.


همپتون بای هیلتون استانبول آرناوتکوی

هتل همپتون در منطقه‌ی «آرناوتکوی» (Arnavutköy) که به‌سرعت در حال پیشرفت و توسعه است، افتتاح خواهد شد. این هتل که تنها ۶ کیلومتر با فرودگاه «استانبول» فاصله دارد، به وسیله‌ی خط مستقیم مترو به فرودگاه متصل خواهد شد. این هتل ۲۰۰ اتاقه، که برنامه‌ریزی شده در سال ۲۰۲۳ افتتاح شود، یک مرکز تجاری، یک باشگاه ورزشی و دو اتاق جلسه خواهد داشت.

منبع: ftnnews.com