ارائه یک مهلت دیگر به دارندگان ویزای ویزیت منقضی‌شده امارات
Dubai - United Arab Emirates - خبرهای ویزا
نوشته شده در ۰۴:۳۶ ۲۸ تیر ۹۹ - ویرایش شده در ۰۴:۴۰ ۲۸ تیر ۹۹

پیش از این اعلام شده بود بازدیدکنندگان و گردشگرانی که هم‌اکنون در «امارات متحده عربی» هستند و ویزای آن‌ها پس از اول مارچ(۱۱ اسفند ۱۳۹۸) منقضی شده است باید تا ۱۱ آگوست(۲۱ مرداد) از این کشور خارج شوند، اما به‌تازگی یک مهلت یک‌ماهه دیگر برای این افراد در نظر گرفته شده است.

ارائه یک مهلت دیگر به دارندگان ویزای ویزیت منقضی‌شده امارات

پیش از این اعلام شده بود که بازدیدکنندگان و گردشگرانی که ویزای آن‌ها منقضی شده است از ۱۲ جولای(۲۲) یك ماه مهلت دارند تا این کشور را ترک کنند، با این حال در بیانیه اصلاح شده روز پنجشنبه اعلام شده است كه این افراد پس از ۱۱آگوست(۲۱ مرداد) یك ماه دیگر را نیز مهلت دارند. «سازمان فدرال هویت و شهروندی امارات»(ICA) روز پنجشنبه در حساب توییتری خود اعلام کرد که پس از این تاریخ یک مهلت سی‌روزه دیگر به این افراد داده می‌شود که یا وضعیت ویزای خود را تغییر دهند و یا از کشور خارج شوند.

در این پیام توییتری آمده است: «براساس آخرین اصلاحات تصمیم گرفته شده بود تا به دارندگان ویزای ویزیت که در داخل کشورند، یك دوره ۳۰ روزه مهلت داده شود تا کشور را ترک کنند. این مهلت به‌مدت یک ماه دیگر تمدید شده است. پس از اتمام مهلت، دارندگان ویزا باید از کشور خارج شوند.»

بنا بر اعلام مرکز "Amer" این تصمیم برای ویزاهای بازدید یا توریستی صادر شده برای «دبی» صدق نمی‌کند.

منبع: khaleejtimes.com