اعلام تاریخ پرواز عمان ایر برای ایران
Muscat - Oman - حمل و نقل توریستی
نوشته شده در ۰۶:۰۴ ۰۶ مرداد ۹۹ - ویرایش شده در ۰۷:۴۴ ۰۶ مرداد ۹۹

طی هفته آینده حدود ۳۰ پرواز از «عمان» برای مهاجرانی که در طول بحران همه‌گیر «کووید-۱۹» مایل به بازگشت به کشور خود هستند، سازماندهی شده است.

اعلام تاریخ پرواز عمان ایر برای ایران

این پروازها به‌عنوان بخشی از تلاش‌ها برای بازگشت مهاجرانی که قصد بازگشت به کشورهای خود را دارند و هم‌چنین پروازهای ویژه حمل بار در «عمان» ترتیب داده شده است.

«عمان ایر» (Oman Air)، شرکت هواپیمایی ملی کشور «عمان»، ۱۳ پرواز بین ۲۷ تا ۳۱ «جولای» (۶ تا ۱۰ مرداد) ترتیب داده است. در هر یک از این تاریخ‌ها، یک پرواز به «چیتاگونگ» در «بنگلادش» برنامه‌ریزی شده است. در حالی‌که پرواز برای «کوالالامپور» نیز برای ۲۷ «جولای» (۶ مرداد) انجام خواهد شد. در همان روز یک پرواز «سلام ایر» (SalamAir) به مقصد «اسکندریه» نیز «مسقط» را ترک خواهد کرد.

دو پرواز برگشتی «واند بهارات» از «هند» در همان روز به مقصد «لکهنو» و «تریواندروم» حرکت می‌کنند. روز بعد یک پروازی به مقصد «ویجیاوادا» انجام می‌شود.

پروازها به پنج مکان «زنگبار» «داکا»، «کلمبو»، «جاکارتا» و «قاهره» در روز ۲۸ ‌«جولای» (۷ مرداد) و در روز بعد پروازهای «تهران»، «دارالسلام»، «انتبه» و «نایروبی» انجام می‌شود. در ۲۹ «جولای» (۸ مرداد)، هم‌چنین «سلام ایر» پروازی را ترتیب داده که «مسقط» را ترک کرده، مسافران بیش‌تری را در «صلاله» سوار می‌کند و سپس به مقصد «اسیوط» در «مصر» پرواز می‌کند.

در تاریخ ۳۰ «جولای» (۹ مرداد)، «عمان ایر» پروازی به «آدیس آبابا» و «سلام ایر» دو پرواز به «اسکندریه» انجام خواهند داد. 

روز بعد، «واند بهارات» سه پرواز دیگر برای سه مقصد در «هند» انجام می‌دهد. در همان روز، «عمان ایر» پرواز دوم به «چیتاگونگ» که برای این هفته برنامه‌ریزی شده را انجام خواهد داد.


منبع: timesofoman.com