درباره ما DDSAFAR

سفر کردن دنیای ما را بزرگ‌تر می‌کند، روابط‌مان را گسترش می‌دهد و دیدگاه‌مان را نسبت به جایگاهی که در دنیا داریم تغییر می‌دهد. با تولد "دی‌دی سفر" آرزو داریم سفر کردن هرچه بیش‌تر برای‌تان آسان و لذت‌بخش شود و همیشه به جایگاه‌ بلندتری برای خودتان فکر کنید.

چه در حال سفر باشید و یا در مرحله برنامه‌ریزی برای سفر، می‌توانید در "دی‌دی سفر" اطلاعات مورد نیازتان را پیدا کنید. ما شما را به گنجینه‌ای وسیع از صدها هتل و واحد اقامتی، رستوران‌ها، دانستنی‌های مقاصد گردش‌گری و اطلاعات تورها متصل می‌کنیم تا برای سفرهای رویایی خود به‌راحتی بتوانید برنامه‌ریزی کنید.

"دی‌دی سفر" برندی از هولدینگ دریم دیز توریسم است که در سال 2005 در دبی تاسیس شد. ما با اتکا به تجربه بسیاری که با سال‌ها فعالیت در صنعت گردش‌گری به دست آوردیم، "دی‌دی سفر" را با هدف دسترسی راحت، سریع و مطمئن به اطلاعات مورد نیاز برای برنامه‌ریزی سفر به چندین نقطه گردش‌گری دنیا، در اختیار همه قرار دادیم.

ماموریت ما در "دی‌دی سفر" این است که اطلاعات مورد نیاز برای شروع یا ادامه سفری رویایی به بسیاری از مقاصد گردش‌گری دنیا را در اختیارتان بگذاریم و پاسخ سوال‌های‌تان را بتوانید در این‌جا پیدا کنید. ما این اطلاعات را در چندین بخش دسته‌بندی کردیم:

هتل‌ها
می‌خواهید بدانید در مقصد مورد نظرتان چه هتل‌هایی قرار دارد یا به‌دنبال هتل خاصی هستید؟ در این بخش به صدها هتل‌دسترسی دارید که اطلاعات ارزش‌مندی از سابقه هولدینگ تا جزئیات امکانات هتل، موقعیت جغرافیایی، دسترسی‌ها، اتاق‌ها، رستوران ها و ... را در اختیارتان قرار می‌دهد.

رستوران‌ها
بدون شک شکم‌گردی و امتحان کردن طعم‌های متنوع در مکان‌های مختلف یکی از جذابیت‌های سفر است. در این بخش ما به معرفی رستوران‌ها و اطلاعات مفید و مورد نیاز آن‌ها در مقاصد گردش‌گری مختلف می‌پردازیم.

دانستنی‌های مقاصد گردش‌گری/دی‌دی‌گردش/رویاگردی
چه‌جوری سفر کنیم؟ چه زمانی برای سفر مناسب‌تر است؟ کجاها را بگردیم؟ چه باید و نبایدهایی برای سفر به این منطقه وجود دارد؟ در این قسمت تلاش می‌کنیم مقاله‌های مفید و متنوعی را در رابطه با موضوعات مختلف مربوط به مقاصد گردش‌گری در اختیارتان قرار بدهیم. ما پیوسته در حال به‌روز رسانی و ارتقاء امکانات و اطلاعات "دی‌دی سفر" هستیم و باعث افتخار ماست که از نظرات‌تان در بهبود خدمات کمک بگیریم.